ngos-relief-work

AKF Pencap Valisi evinde YETİM ÇOCUKLAR için bir program düzenlemiştir.

Lahore 27.01.2015 AKF Pencap Valisi evinde ‘’ Yetim Çocuklar’ına adanmış bir akşam ‘’ başlıklı program düzenlemiştir. Programın düzenlenmesi amacı yetim çocuklarla ilgili konular hakında vurgulama yapılmıştır.

Yetim çocuklar için düzenlenen programda katılan Sayın : Vali Pencap Bölgesi Chaudhary Muhammed Sarwar Başkan Yardımcısı AKF Sayın Ehsan Ullah Waqas Başkan AKF Pencap Sayın Rao Başkan AKF Lahore Sayın Ans Wahidi Ve ayriyaten katılanlar arasında Lahore’da ileri gelen esnafların katılımı ile yetim çocukları için yapılan hizmet hakkında bilgi verilmiştir. O yetim çocukların sorunlarını anlamak ve yardımcı olmak amaçlı konular üzerinde durulmuştur. Vali Pencap Chaudhary Muhammed Sarwar AKF’nın yetim çocuklar için düzenlenen programda topluma son dereceli önemli bir hizmet olduğunu dile getirmiştir. OAKF’nin yapmıs olduğu hizmet ve çabalar için takdir edilmiştir.

Alkhidmat Vakfı Pakistan’da bulunan yetim çocukların toplam 4700 olduğunu ve bu çocuklara yardım edildiğini unutmayın. Bu yetim çocukların 225’i ise Lahore’da dir. AKF topluca yetim çocuklara yardım için toplumun sorumluluğu olduğuna inanmaktadır.